Oferta Osiedla Zawiszy w Rzeszowie

Oferta Osiedla Zawiszy w Rzeszowie
Osiedle Zawiszy to położony w Rzeszowie kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Inwestycja zrealizowana została przez przedsiębiorstwo Developres. Oferta obejmuje wysokiej klasy mieszkania wyróżniające się funkcjonalnością i nowoczesnością.
 
Mieszkania o wysokim standardzie
Osiedle Zawiszy położone jest przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Jest to 20 budynków mieszkalnych, w których znajduje się ponad 1700 atrakcyjnych mieszkań. Może w nich zamieszkać nawet 6000 osób. Oferta osiedla skierowana jest do klientów wymagających, którzy szukają mieszkań spełniających wysokie standardy.
Cały kompleks mieszkalny zaprojektowany został w taki sposób, aby był wysoce funkcjonalny. To zapewnia mieszkańcom najlepszy komfort życia. Budynki charakteryzują się też wysoką jakością wykonania oraz ciekawym designem. Cała inwestycja mieszkaniowa zrealizowana została przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technicznych z wykorzystaniem surowców i materiałów doskonałej jakości. Każdy obiekt został wykończony z dbałością o wszystkie detale. Dzięki temu do dyspozycji mieszkańców są budynki stabilne i solidne, które wyróżniają się swoim oryginalnym wyglądem na tle całego miasta.
Wszystkie mieszkania dostępne na Osiedlu Zawiszy, to wnętrza prestiżowe i atrakcyjne. Zaprojektowane tak, aby zapewniać lokatorom maksymalny komfort użytkowania. Do ich wykończenia zastosowano tylko solidne materiały. Mieszkania są piękne i przestronne, zachwycą każdego. Dostępne w różnych metrażach.
 
Wnętrza gotowe do zamieszkania
To co wyróżnia ofertę Osiedla Zawiszy na tle innych tego typu inwestycji, to mieszkania „pod klucz”, które są gotowe do zamieszkania. Jest to propozycja dla osób, które nie mają czasu na to, aby osobiście zająć się urządzaniem wnętrza. Mieszkania gotowe do zamieszkania to lokale w pełni urządzone, dlatego nie wymagają już żadnych działań ze strony przyszłych lokatorów. Aranżowane są zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami. Wszystkie prace związane z wykończeniem mieszkania prowadzone są przez fachowe ekipy, które dokładają wszelkich starań do tego, aby finalnie zrealizowany lokal spełniał najwyższe standardy.
 
Lokale handlowe i usługowe
Oferta Developres na Osiedlu Zawiszy to także lokale handlowe i usługowe. Dzięki szerokiej ofercie tego typu przestrzeni, na osiedlu zlokalizować można swój biznes. Jest to doskonałe miejsce do prowadzenia np. działalności usługowej, ponieważ z oferty z pewnością korzystać będą wszyscy tutejsi mieszkańcy. Decydując się na lokal jeszcze na wczesnym etapie jego realizacji, istnieje możliwość przystosowania go do indywidualnych potrzeb klienta.
Powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na osiedlu, to niezwykle wygodne rozwiązanie dla mieszkańców. W lokalach tych bowiem mieszczą się różnego rodzaju firmy, które zapewniają usługi o różnym charakterze. Jest to więc olbrzymia wygoda.
Przestrzenie usługowe i handlowe zlokalizowane są na parterach budynków mieszkalnych. Położone są wzdłuż głównych ulic osiedla, można więc do nich bez problemu dojechać. Obok każdego lokalu znajdują się przestronne miejsca parkingowe, co pozwala na bezpieczne odstawienie samochodu.
 
Atrakcyjna i dogodna lokalizacja
Osiedle Zawiszy zlokalizowane zostało w niezwykle atrakcyjnej części Rzeszowa. Miejsce jest bezpieczne i bardzo piękne. Teren wokół budynków mieszkalnych zagospodarowany został tak, aby zapewniać funkcjonalność, ale również prezentować wysokie walory estetyczne. Dzięki temu mieszkańcom żyje się tutaj wygodnie i przyjemnie.
Kompleks znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta. Dostęp do komunikacji miejskiej jest tutaj bezproblemowy, szybko można dostać się w inny rejon Rzeszowa. W okolicy znajdują się sklepy, lokale usługowe i inne miejsca użyteczności publicznej, z których korzystanie niezbędne jest w codziennym życiu.
Przedsiębiorstwo Developres to oferta kompleksowo wykończonych mieszkań. To nowa jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Osiedle Zawiszy jest miejscem idealnym do zamieszkania wraz z całą rodziną. Życie tutaj jest bowiem niezwykle wygodne.
Komentarze innych (0)
Dodaj komentarz
Ocena za całość:

Sprawdź też..

Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń ofertę firmy
jako pierwszy

Chcesz zajmować się zarządzaniem nieruchomości...
Poszukujesz odpowiedniego rodzaju nieruchomości? ...
Osiedle Zawiszy to położony w Rzeszowie kompleks...
Jeśli nie masz pomysłu na to, w jaki sposó...
Dziś, gdy nieruchomości są tak wysoko w cenie, ...
Drukarka to niezbędny element wyposażenia każde...